GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 3785020
nr 378 5020
Tallrikar
Lenght: ()
2 st, Imari, diameter: . 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
Monday September 19 2005
at 16:00:00
Imariporslin